Hayal gücü ve yaratıcılık, bilgiden daha önemlidir. Bilginin sınırı var, ama hayal gücü tüm evreni kucaklar...
A. Einstein

15 Mart 2012 Perşembe

Sıradışı Ev Aksesuarlarının Adresi Bonvagon 25 TL Kazandırıyor!


Henüz tanışmamışlar için belirtelim. Bonvagon, “gezer, seçer, getirir!” mottosuyla geçtiğimiz Eylül ayında yola çıkmış ve kısa sürede popüler hale gelmiş bir alışveriş kulübü.

Her gün sıradışı tasarım ürünler, özenle seçilmiş markalar ve ilginç aktiviteleri %70’e varan fiyatlarla üyelerine getiren site, dekorasyon alanında da tarzını koruyor ve alışılmışın dışında ürünler sunuyor. Londra’nın renkli yastıklarıyla bilinen welovecushions, dünyaca ünlü Habitat, Alessi, lüks dekorasyonun ismi Haremlique gibi birçok marka Bonvagon’un dekorasyon pörtföyünde.

Türk tasarımcıları buluşturdu.

Bonvagon’u heyecanla takip etmemizin bir diğer sebebi de tematik kampanyaları. Bu hafta Sıra dışı Tasarımcılar, Konuşan Tasarımlar isimli kampanyasıyla Türkiye’den seçtiği 27 tasarımcıyı, en orijinal ürünleri ile birlikte tasarım tutkunlarının karşısına çıkarıyor. Aida Pekin, Karaca Erdem, Dani Benreytan, Itır Saran’ın da içlerinde bulunduğu tasarımcıların eşi görülmemiş tasarımları sadece bir kaç tık ile ulaşılabilir hale getiriyor. Gelecek aylarda bizi bekleyen sürprizlerden ilk önce haberdar olmak için merakla Bonvagon’u takip ediyoruz. www.bonvagon.com’a hala üye olmadıysanız, acele edin deriz. Çünkü Mart ayı boyunca Bonvagon'a davet ettiğiniz her arkadaşınız sayesinde hem siz hem de arkadaşınız 25TL kazanıyor!

Bir bumads advertorial içeriğidir.

8 yorum:

Halenze dedi ki...

tıklandı:)))

MARİFETLİ PERİ dedi ki...

Halenze Özlem, çok teşekkür ederim desteğiniz için :)

yasmin dedi ki...

perilerin en marifetlisi canım görüşmeyeli nasılsın..:)

MARİFETLİ PERİ dedi ki...

Yasmin'cim, çok iyiyim canım. Bu yorumunla daha da iyi oldum:) Annem biraz rahatsız, o yüzden uzak kaldım blogumdan birazcık o kadar.
Mayısta bir blogger toplantısı olacakmış sanırım. Haber alınca sana da haber veririm. Unutursam, zaten blogdan duyuracağım için sen haber ver gelip gelemeyeceğini.
Görüşmek üzere, sevgiler...

yasmin dedi ki...

tamam canım görüşürüz inşallah..anneciğine geçmişler olsun..sevgiler..

MARİFETLİ PERİ dedi ki...

Yasmin, annem de teşekkür ediyor. Sevgiler...

BARI$ dedi ki...

süpeeerrr....

MARİFETLİ PERİ dedi ki...

Teşekkür ederim ablasının gülüüü:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...