Hayal gücü ve yaratıcılık, bilgiden daha önemlidir. Bilginin sınırı var, ama hayal gücü tüm evreni kucaklar...
A. Einstein

9 Ağustos 2012 Perşembe

Siz Hiç LSV Dükkan Çikolatası Tattınız mı?

 LSV Dükkan yani Lösev Dükkan’ında lösemili çocuklarımızın anneleri kendi elleriyle hazırladıkları organik kurabiyeler ve birbirinden renkli el emeği, göz nuru el işlerini sizlere sunuyor. LSV Dükkan bundan tam 12 sene önce LÖSEV Ankara’da, küçücük bir atölyede 5 anne ile başlayan bir çalışmayken bugün yüzlerce annenin ekmek parasını kazandığı meslek atölyeleri haline geldi.                                        

Beslenme ile kanser arasındaki yakın ilişkiye dikkat çekmek için kurulan bu minicik atölye, seneler içerisinde azim, sevgi ve inançla büyüdü. Giderek büyüyen ve insanın içini ısıtan bu başarı öyküsü, LSV Dükkan markasını yaratmaya kadar uzandı. Lösemili çocuklarımızın annelerinin umutlarını, hayallerini işlediği, sevgiyle yoğurduğu her bir LSV Dükkan ürünü sevgili çocuklarımızı hayata bağlayacak.

Tüm renkleri ve lezzetleri ile Türkiye’nin her yerinden LSV Dükkan’a www.lsvdukkan.com üzerinden ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Lösev’i Twitter’da @losev1998 hesabından takip edebilir, #LosevHayatVerir hashtag’i ile  paylaşımlarınızla destekleyebilirsiniz.

Bir bumads sosyal sorumluluk içeriğidir.

3 yorum:

Unknown dedi ki...

Güzel yazınız için teşekkürler. Bir ekleme yapmak isterim izninizle. Löseve bir kez talimat verdiğinizde her ay istediğiniz miktarı kredi kartından çekiyorlar. Bunu ne kadar süreyle isterseniz o kadar devam ettirebilirsiniz. Ayda 10 TL bile talimat verebilirsiniz, damlaya damlaya göl olur. Lösemi tedavi edilebilen ancak masraflı bir hastalık maalesef.
Sevgilerimle

Unknown dedi ki...

Yorumumu okuyan arkadaşlardan bunu yapmak isteyenler olabilir belki, sevgilerimle.

MARİFETLİ PERİ dedi ki...

Melike Soydemir Ünver, verdiğiniz bilgi için çok teşekkür ederim. Bunu diğer sosyal ağlarda da paylaşacağım.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...