Hayal gücü ve yaratıcılık, bilgiden daha önemlidir. Bilginin sınırı var, ama hayal gücü tüm evreni kucaklar...
A. Einstein

9 Eylül 2010 Perşembe

Mutlu Bayramlar

Bir aydır yazı yazmıyorum, özlemişim. Gerçi uzak kalmadım, olabildiğince herkesi ziyaret edip okuyup, yorum yaptım. Ben durdum ya, birşeyler yapıp, yazılar yazanlara imrendim :) Hem sıcak, hem ramazan beni epey sarstı. Bayram yazım bile bu saate kaldı.
Neyse, bu arayı kapatmak için neler yaptığımı yazacağım kısa kısa. Fakat bir sonraki yazımda. Tatil var, mutfağımda yaptığım değişiklik var, çocuklarımın odasını yenileme projesi var, blog arkadaşlarımdan birinin hediyesi var. Kızımı, abisinin okuluna yazdırma çabalarımız var. Yazacak çok şey var.
Çok geç olmuş şimdi yatmalıyım. Sabah bayram telaşı başlayacak. Çocuklar kıyafetlerini giymek için yarışacaklar. Bir ay sonra yeniden hep birlikte kahvaltı edeceğiz. Kızım ağzının kenarlarına çikolata bulaştıracak, hepimiz ona güleceğiz. Güldüğümüz için bize kızacak, biz de gizli gizli güleceğiz. Çocuklar zırt pırt zili çalacaklar. Şeker toplayacaklar. Şekerleri biraz önce koydum şekerliğe, ama önce çocuklarım bakacak tadına. Sabah kahvaltıdan önce, bir tane yemelerine izin vereceğim bu sefer. Bu bayram annem de burada. Kardeşim gelirdi bayramlarda, bu sefer biz gideceğiz. Annemizin elini öpeceğiz, ama büyüdük artık, harçlık yok bize. Torunlar saracak etrafını, eminim annem çok duygulanacak... Birlikte olduğumuz, sağlıklı ve huzurlu olduğumuz için şükürler olsun... Herkesin bayramının çok çok mutlu geçmesini diliyorum. Sevgiler hepinize...


12 yorum:

neval dedi ki...

hayırlı bayramlar

ruşyena dedi ki...

sevdiklerinizle birlikte nice mutlu bayramlar...

hobivakti dedi ki...

Sevdiklerinizle birlikte, sevgi, sağlık ve mutluluk dolu nice güzel bayramlara... :)

HUYSUZBALIK dedi ki...

Ne güzel anlatmışsın bayram sabahı kahvaltısını :) İyi bayramlar. Sevgiler...

Sibella dedi ki...

İyi bayramlar diliyorum, sevgiler :)

Kaymaklı Kadayıf dedi ki...

Çocukluğumun bayram sabahını anlatmışsın sanki,benimkiler de paraların derdindeydi, şu kaç verir bu kaç verir diye,hasılatı oyuncakçıya gömdük her zamanki gibi:))

ebrulikedi dedi ki...

sana da iyi bayramlar.yaz dönemi pek bakamadım bloglara.neler yapmışsın.hepsi birbirinden güzel.hangisine yorum yapacağımı bilemedim.ellerine sağlık arkadaşım.

SEVGİLERİMLE dedi ki...

Umarım güzel ve keyifle geçiyordur bayram...
Arayı açmayın bu kadar olurmu?takipteyim çünki:)
sevgilerimle...

Ahsen Cevahir dedi ki...

meraba herkese hayırlı bayramlar Rabbim nice bayramlar nasip etsin ailelerizle..

http://byyoruuuuuzzz.blogspot.com/
yeni bi üye olarak bende beklerim bloguma..

atolyenott dedi ki...

ailenizle beraber iyi bayramlar dilerim :)

özlemnitta dedi ki...

Umarım bayramınız keyifli geçmiştir.
Bu arada uzun zamandır yoktunuz.Hadi artık paylaşın birşeyler...Özlettiniz kendinizi:)))

MARİFETLİ PERİ dedi ki...

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Tek tek cevap vermeyi çok seviyorum, fakat yoğunluktan cevap veremedim. Çok özür diliyorum. İyi ki varsınız, yakında görüşmek üzere, hoşçakalın. Sevgiler hepinize :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...